צרו קשר היום:
לירון: 050-2867199
עוזי: 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

הפקת אירועים לילדים

הפקת אירועים לילדים

בשנים האחרונות אנו עדים לעליה חדה מאוד בכל הקשור להפקות אירועים עבור ילדים. אם פעם ילד היה חוגג יום הולדת 6 בסלון או חצר ביתו, המצב היום שונה.

אם פעם לילד היה מספיק לחגוג עם חבריו מהכיתה בהפקה ביתית צנועה עם כמה סוגי חטיפים ומפעיל צנוע במקרה הטוב או אח/אחות אבא/אימא כמפעילים לעת מוצא, אז היום כבר ברור שהמצב שונה מאוד.

.נדמה שאנחנו עדיין בעיצומו של מרוץ חימוש. מרוץ שבו כל הורה מנסה להוכיח את השקעתו בילדיו או את יכולותיו הכלכליות דרך הפקת יום הולדת מושקעת ומפוארת.

אז תחום המפעילים ואולמות / מרחבי היום הולדת פורחים ומציעים שפע של אטרקציות והפעלות ססגוניות לסוגים שונים של אנשים וילדים, אבל בכל זאת ניכרת מגמת שינוי והורים רבים מתחילים לחפש אפשרות אחרת שתהיה לא רק מהנה וצבעונית ותעשה המון רושם, אלא גם חינוכית ובעלת משמעות וערך לילדים עצמם! לא עוד הפעלה עם משחקי חברה או קסמים, אלא פעילות שממנה הילדים יצאו עם ידע או חוויה מעשירה שלא היו להם קודם. את היום הולדת הזאת הם יזכרו כי נתנו להם באותה הפעלה לשחק למשל עם הרי געש מתוצרת עצמית או תחרות פיצוח חידות תלת ממדיות והם זכו ללמוד משהו חדש בדרך חווייתית של משחק.

נכון זה עשוי להישמע קצת גיקי, או חנוני, אבל זה לא! ילדים אוהבים ללמוד דברים חדשים, הכל תלוי באיך זה מוצג להם.

אז היום מתחילה לפרוח תופעה חדשה שנדחפת ע"י הורים מודעים שמאסו בדרך הישנה שלמעט היותה יקרה, היא גם, איך לאמר, מעט ילדותית ואינה מוסיפה הרבה או אף נחקקת בזיכרון הילד עצמו.

היום כבר ניתן למצוא המון הפעלות וסדנאות מעשירות בנושאים מגוונים כמו מדע, טבע, הנדסה, רובוטיקה ומיומנויות מוטוריות וקוגניטיביות אחרות. בהפעלות אלו משלבים משחקים הסובבים סביב נושאים מעשירים ולימודיים מבלי שזה ירגיש כך. מבחינת הילדים הם משחקים במשהו מעניין ומאתגר ועוסקים אפילו בדברים של גדולים... עוד פעילות מצליחה הינה סדנת צחוק בשיטת היוגה צחוק לילדים, מתנה חווייתית שבו הילד/ה ,  מוקפים בחברים שהם אוהבים ולהדביק את כולם בצחוק מתגלגל ושמחה גדולה. סדנת צחוק מספקת לילדים במה לדבר, להצחיק, לצחוק, לפרוק מתחים, להשתחרר להתחבר לעצמם ולחברים בדרך שבא להם הכי טבעי.

ותתפלאו לגלות שילדים גם ישמחו לשחק במשחקים חינוכיים אם זה כמובן יונגש להם בצורה חווייתית וקלילה.

היום תוכלו למצוא בחיפוש קל ברשת הפעלות בנושאי מדע המשלבות אתגרים עם משחקי הרכבה הנדסיים, חידות המשלבות חיפוש אקטיבי על גלובוס פיזי מדיני, עבודה עם מיקרוסקופ אופטי, צפייה בטלסקופ במידה וההפעלה היא בשעת החשיכה, משחק עם רובוטים ניתנים לתכנות, תחרויות הרכבה של פאזלים תלת ממדיים, אשליות אופטיות, ניסויים בכימיה המתאימים לילדים ומשאירים אותם פעורי פה נוכח תופעות פיזיקליות וכימיות המתרחשות לנגד עיניהם ומאירות להם עוד נדבך בדרך הפעולה של העולם.

אז ליום הולדת הבאה אולי כדאי שתשקלו את זה? מובטח לכם שאת היום הולדת הזו יזכרו יותר, וגם לטובה.

במידה ותרצו לאחר מכן להמשיך ולהעשיר את ילדכם במשחקים מסוג זה, תוכלו למצוא מגוון אדיר של משחקים וערכות מדעיות לילדים ברחבי הרשת. אתר שאנחנו מכירים ממליצים עליו מקרוב הוא למשל אולטק, זהו אתר ותיק מאוד הקיים מעל 10 שנים ומציע מלבד מגוון מעניין מאוד של ערכות מדע לילדים ומשחקים מדעיים מסוגים שונים, גם הסבר מקיף וצוות מקצועי שישמח להסביר ולהתאים לכם את מה שאתם צריכים עבור הילד שלכם. לאולטק יש חנות פיזית הנמצאת בפתח תקווה ואם תבקרו בה תבינו לבד את ההבדל בין משחקים רגילים למשחקי למידה והתפתחות...

להזמנת סדנת יוגה צחוק

התקשרו: לירון- 050-2867199 / עוזי- 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.