צרו קשר היום:
לירון: 050-2867199
עוזי: 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

סדנת צחוק בדרום

סדנאות צחוק בדרום בזמן המלחמה

סדנה בבני דרום ובניר גלים, למרות ההפגזות הטילים האזעקות, החלטנו לרדת דרומה ולהכניס קצת שימחה בלבבות.

אתמול התקיימו שתי סדנאות צחוק מופלאות בדרום, אחת בבני דרום לילדי היישוב ואחת הורים וילדים בניר גלים, הסדנאות צחוק התקיימו במרחבים מוגנים, והיו תענוג צרוף.

פגשתי אנשים מופלאים ,ילדים אמיצים ויצירתיים ששמחו לנשוף החוצה מטענים שליליים ולשאוף פנימה צחוק מלוא הריאות.

לשמחתנו, לא היו לנו הפרעות במהלך הסדנה, רק אנרגיות טובות קלילות, מוזיקה משובחת וצחוקים רועמים.

ורק בשביל שגם אני אוכל לומר שהרגשתי את התחושות הלא פשוטות שחשים תושבי הדרום יום יום קיבלתי גם אני אזעקה ,שנייה לפני היציאה מהמושב... לא יכולה לומר שהייתי רגועה..

עזבתי את רכבי בבהלה בצד הדרך, השתטחתי על האדמה עם הראש בין הידיים ושנייה לפני הספקתי לראות את כיפת ברזל יורה לעבר הטילים שבאוויר, רגע אחרי נשמע פיצוץ אדיר מעלי.. שמע ישראל כבר אמרנו ...??

בכל מקרה, חוויה ללא ספק ,מהסיפורים שמצחיק לספר אותם אח"כ כשאתה בבית והכל בטוח.

היה שווה, לראות מלא ילדים מחייכים והורים מרוצים ומשפטים כמו " זה הדבר הכי כייף שקרה לי בשבוע האחרון"... אז חברים, תודה על האירוח ועל ההזמנה לבוא ולהעביר לכם סדנאות יוגה צחוק. שמחתי, פחדתי התגברתי על הפחד, שמחתי שוב (:

    

לא נפסיק לצחוק

ובנימה אופטימית זאת אני רוצה להוסיף שדווקא עכשיו צריך להמשיך לצחוק, בתקופה האחרונה אני מסתובבת ברחבי הארץ, צפון דרום מרכז, פוגשת מלא אנשים חווה קצת דיכאון ואבל לאומי, שזה מקסים מצד אחד, עם שלם מרגיש את אותן תחושות, הצער על ההרוגים, הפחד על החיילים, התסכול מהטילים הבלתי פוסקים הרבה אנשים בתחושות קשות" זה לא זמן לצחוק"...

מצד שני, אנחנו לא אמורים להיות בעצב קבוע זה לא מקדם אף אחד לשום מקום זה דווקא זמן מצוין לצחוק ולהפיג מתחים. צחוק בבית עם הילידים, חברים או משפחה, חייבים להמשיך ולעשות את כל מה שמשמח אתכם, לא להיכנע לפחד לתסכול ולעצב, לשמור על שיגרה ככל הניתן ולצחוק, לצחוק ולצחוק עוד קצת.

בשורות טובות לכולם!

להזמנת סדנת צחוק - יוגה צחוק

התקשרו: 050-2867199 - לירון | 050-2604004 - עוזי
או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.