לירון: 050-2867199
עוזי: 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

יוגה צחוק לבת מצווה

סדנת צחוק לבת מצווה היא ממש סיבה למסיבה.

זהו יום מיוחד לנערה ולמשפחה הגעת לגיל המצוות, והשמחה גדולה, החברות מתרגשות, המשפחה משתתפת, ואמא מזילה דמעה וגם צוחקת אתם רוצים למצוא פעילות לבת מצווה עם תוכן שתהייה מלאת משמעות, שיהיה כייף מהנה, לא שגרתי ומיוחד, שאף אחת לא תעמוד בצד, שתהייה מוזיקה מקפיצה וריקודים, ושאת תהיי במרכז העניינים.

מיקרופון פתוח לברכות בסוף הסדנה ואנחנו פתוחים לכל רצון מיוחד ובקשה יוגה צחוק לבת מצווה היא אטרקציה מדהימה המשלבת מוזיקה ריקודים שימחה וחוויה.

 
 
 

סדנת צחוק לבת מצווה משפחתית

יום חשוב ומרגש, יום של שימחה התכנסות והוויה משפחתית. בסדנאות צחוק לבת מצווה משפחתית, בדרך כלל פערי הגילאים גדולים אבל המשותף הוא הקרבה המשפחתית והאהבה שבלב ידוע שצחוק הוא מכנה משותף לכל הגילאים.

לכל משפחה יש זיכרונות משותפים, בדיחות פרטיות והרגשת קירבה. הורים עם ילדים, בני דודות ובני דודים אחים ואחיות וגם סבתא.. לא משנה באיזה גיל.

כולם אוהבים לצחוק, לשמוח ולעשות הרבה שמח - כי זהו יום שכולו חגיגה. לבת מצווה שלכם אנחנו מגיעים: מנחה או זוג מנחים של סדנאות צחוק, לאן שרק תרצו מצפון ועד דרום עם מחצלות, כריות, מוסיקה ועם המון אנרגיות שיגעון..

פתוחים וזורמים עם כל רעיון, הפתעות נוספות וגם בקשות מיוחדות.

סדנת צחוק לבת מצווה

פעילות צחוק לבת מצוה


בת מצווה ביהדות

טקס בת המצווה מציין במסורת היהודית, את התבגרות הנערה ונחוג בהגיעה לגיל 12 טקס זה מייצג את המעבר מילדות לבגרות.

על פי המסורת במעמד זה בשלה הנערה לקבל עליה עול מצוות. ומכאן שאחראית על מעשיה. ביהדות מגיל המצוות נותן אדם דין וחשבון למעשיו, והוריו "פטורים מעונשו של זה"

"לפי הרב עובדיה יוסף, מחשובי פוסקי ההלכה בזמננו, פוסק כי יש לקיים מסיבה וסעודה לבנות-מצווה: "בודאי שיש מצווה לערוך סעודה ושמחה לבת-מצווה" (יביע אומר, חלק שישי, סימן כט).

במקום אחר הוא אומר: "וראוי לחוג את כניסתה למצוות בסעודת הודאה ושמחה, כיון שמהבחינה הזאת אין כל הבדל בין נער ונערה, בהגיעם לחיוב מצוות"..

לסיכום אם אתם מחפשים, אטרקציה לבת מצווה שתפעיל את כולן, שתשמח, תגבש, תרקיד, תצחיק, ותרגש - סדנת צחוק היא התשובה.

 

ממליצים על סדנת צחוק לבת מצווה

 

תודה רבה על "היום ההולדת המושלם" (מילים של הבנות שלי אחרי הסדנה)! באמת הכל היה מושלם: נתת מבוא שמסביר וגם נותן עניין, סדר של המשימות, המשימות עצמן, מוזיקה שהיה לנו - למבוגרים - קשה להישאר בצד..." המשך קריאה

" לירון בוקר טוב, פעם ראשונה אנחנו מזמינים סדנת צחוק, היה חשש שאולי לא ישתפו פעולה שאולי זה לא יהיה מצחיק כל-כך, יהל לא היתה בטוחה כלל, שהאירוע יצליח, בסופו של דבר היה שיתוף פעולה מלא הבנות צחקו ונהנו מערב מיוחד ומצחיק... " 

" ללירון יקרה, במסגרת שנת הבת מצווה של בנותינו בכפר יונה , החלטנו האמהות לעבור עם הבנות שנה מיוחדת ומשמעותית הכוללת סדנאות משותפות לבנות ולאמהות. " המשך קריאה

להזמנת סדנת יוגה צחוק / לקבלת הצעת מחיר

לירון- 050-2867199 | עוזי- 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.