צרו קשר היום:
לירון: 050-2867199
עוזי: 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

כל כלה והצחוק שלה

אין ספק שמרחוק כל הכלות דומות ...שמלה לבנה, זר והינומה... אבל כשמתקרבים אין כלה הדומה לרעותה אותו הדבר גם במסיבת רווקות, כל כלה לפי אופייה ולפי חברותיה יוצרת ומרכיבה ערב שמאפיין רק אותה.

איזו כלה את?

הכלה השקטה:

שקטה ומיסתורית החברות שלה דומות לה, קצת ביישניות, שקטות, מתוקות ואולי קצת מופנמות.. יש סיכוי שהערב יעבור בשתיקות מביכות או שיחות סלון מנומסות..

מה הן צריכות?

קבוצה כזו צריכה סדנת יוגה צחוק נעימה אבל עם הרבה פילפל, כזו שתרים אותם, שתעורר אותם , תקפיץ אותן ותעשה הרבה שמח !!

הכלה נועזת:

בחורה שווה ואמיצה החברות שלה לא פראייריות, ביחד הולך להיות באלגן.

מה הן צריכות?

מנחה עם אנרגיות גבוהות וסדנת צחוק שתתן להם לפרוק את כל הטירוף ולעשות שטויות, תחרויות נועזות ובקבוקי אלכוהול במקרר.

הכלה השקופה:

היא עוד לא הסתגלה למילה נשואה... לא אוהבת את כל תשומת הלב  אוהבת את החברות שלה אבל לא אוהבת להיות במרכז העניינים, החברות שלה מכירות אותה ורוצות שיהיה שמח בלי שהיא תרגיש מובכת. להיות עם ולהרגיש בלי.

מה הן צריכות ?

מנחה שתקלוט אותן, תתייחס לסדנה כאל סדנת יוגה צחוק לנשים ומידי פעם תשים את הכלה במרכז הענינים מבלי שהיא תרגיש לא בנוח מכך ,כמובן. הדגש הוא על לעשות הרבה פאן!!

הכלה הקלה
היא הכי קלילה בכל הקשור לחתונה .. מבחינתה זו שימחה והילולה. היא כבר שנים מוכנה והינה זה בא, החברות שלה בהתרגשות עצומה וההפקה בעיצומה.

מה הן צריכות?

סדנת יוגה צחוק שמשלבת הרבה מוזיקה, קצב, אקשן, סדנת צחוק דינאמית שמשלבת הרבה צחוק עם ריקודים ותנועה, יחד עם מנחה עם ראש טוב ושמפנייה שהרגע נפתחה.

הכלה הלחוצה
ההכנות החלו לפני שנה, הכל מתוקתק וחייב להיות לפי התוכנית ...אלוהים נמצא בפרטים הקטנים. היא בהתרגשות עצומה ובלחץ מטורף, החברות שלה שותפות להתרגשות ולהכנות אבל בעיקר רוצות אותה נינוחה מתחת לחופה.

מה הן צריכות ?

סדנת צחוק שתגרום להם לצחוק הרבה, לצעוק, לקפוץ, ללכת מלחמת כריות, לרקוד או במילים אחרות לפרוק את הלחץ המטורף הזה. מנחה שתקפיץ אותן אבל גם תעבור איתן דרך נשימות, יוגה והרפייה.

לסיכום, את לא עוד כלה, את הכלה !! המסיבה היא שלך ובשבילך ואנו נדאג להתאים אותה במיוחד אליך..

לעוד פרטים על הסדנאות צחוק בשיטת יוגה צחוק לחץ על יוגה צחוק למסיבת רווקות

 

להזמנת סדנת צחוק - יוגה צחוק

התקשרו: 050-2867199 - לירון | 050-2604004 - עוזי
או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.