צרו קשר היום:
לירון: 050-2867199
עוזי: 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

אמהות צעירות לנצח וצוחקות

סדנאות צחוק לנשים

רוצות לצחוק הרבה? ממש להתגלגל מצחוק? להרגיש כאילו הייתם במופע הסטנד אפ המעולה ביותר? נסו סדנת יוגה צחוק לאמהות טריות ותרגישו נפלא.

האם כבר צחקתם היום? ואם כן, כמה פעמים? האם צחוק של מישהו אחר מדבק גם אתכם ואתם פורצים בצחוק גם איתו? איך אתם מרגישים אחרי שיחה עם אדם שמצחיק אתכם? לא פחות מנפלא, נכון? הצחוק קשור בנעורים. מחקרים מראים שככול שאנו מתבגרים אנו צוחקים פחות. ילדים צוחקים פי 4 פעמים יותר ממבוגרים ומבוגרים צוחקים יותר מקשישים. הצחוק שייך לצעירים והוא גם שומר על גופינו צעיר ובריא. 

לפני כול מוצרי הקוסמטיקה ומתיחת הפנים, עשו מתיחת פנים לנשמה ולגוף ופרצו בצחוק מתגלגל! גם כאשר אין שום דבר מצחיק בסביבה היזכרו בזיכרונות מצחיקים או אפילו פשוט צחקו בצורה מלאכותית. אתם פשוט מאריכים את חייכם ע"י הצחוק ותורמים כך לבריאותכם! הצחוק משחרר מהמוח חומרים ששומרים את הגוף שלכם בריא צעיר ורענן.

הצחוק שומר על בריאותכם

להיות אמא טרייה זה לא קל בכלל והתפקיד מגיע עם לא מעט מחויבויות. כל מי שמרגישה שיש לה קצת יותר מידי על הצלחת, דקה לפני שאת משתגעת א, סדנת יוגה צחוק לאמהות טריות, ערב נשים שעוברות את אותו דבר ונמצאות בדיוק באותה סיטואציה זה בדיוק מה שאת צריכה כדי לשחרררררר.

מרגישים מרוטים? עייפים? מוטשים? ההתמודדות עם תינוק חדש בכלל לא פשוט ואם תלכו לפסיכולוג, אצלו אתם בעיקר רק תבכו. ואילו במהלך סדנת צחוק לאמהות טריות אתם תחושו שהשלתם מעל גבכם אבן כבדה וגם הרבה שנים.

נשים שהשתתפו בסדנאות יוגה צחוק מהסוג הזה מספרים שהם חשו איך ההכח חוזר אליהם לאחר הסדנה ומרגישות שהאנרגיות שהתרוקנו לאט לאט התמלאו מחדש ושכול המתח שהיה בהם התפרק. לאחר חוויה כזאת, שכל המצברים התמלאו מחדש, החזרה לתפקיד האמא הטרייה נעשה בכייף.

משהו טוב רק עבורכם

“הצחוק טוב לבריאות הפיזית והנפשית" אמרו אנשים גדולים וחכמים כבר לפני המון שנים, וכמה שהם צדקו. במקום להישאר בתוך המתח, העייפות, החולי, והעצבנות, עשו פעם אחת משהו טוב קטן לעצמכם ורק למענכם. פנקו את עצמכם ולכו אל סדנת צחוק לאמהות לאחר לידה. שם תצחקו תיהנו ותלמדו איך לרתום הומור לצורך הצלחתכם ותחושתכם הטובה פיזית ונפשית. אתם תודו לעצמכם על הפינוק הזה. יוגה צחוק היא ממש עיסוי מפנק לנשמה ולגוף, ודרך נהדרת להתחזק במהלך ההסתגלות לתינוק החדש שלך.

חזרה לעמוד יוגה צחוק לנשים

להזמנת סדנת צחוק - יוגה צחוק

התקשרו: 050-2867199 - לירון | 050-2604004 - עוזי
או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.