לירון: 050-2867199
עוזי: 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

צחוק משחקים ומסיבת רווקות

ארגון מסיבת רווקות מושלמת

מסיבת הרווקות, דורשת יותר ויותר מקוריות כלל שהזמן חולף, הבנאליות והשעמום של התארגנות בעוד בר ובעוד צ'יפנדייל משמים או מועדון קריוקי ארכאי, כבר עשו את שלהם. היום מסיבת הרווקות, חוזרת אחורה בזמן מבחינת המיקום, והופכת לנועזת יותר ויותר מבחינת הפעילויות וההפעלות.

איך ניתן לארגן מסיבת רווקות מתוכננת היטב, להספיק הכל ולהפוך אותה למאתגרת מצחיקה וחווייתית במיוחד.

במיוחד בשבילכן, מארגנות המסיבה, הבאנו כמה טיפים ומשחקים משעשעים שתוכל לעשות בהם שימוש, במסיבת הרווקות הקרובה. אזהרה: חלק מהרעיונות ומהמשחקים אינם מיועדים לבעלי לב חלש או נטולות חוש הומור...

האצלת סמכויות – איך מספיקים לארגן הכל, את כולן ובזמן?

גם אם את מארגנת מסיבות מאז שאת בת 12 , חשוב מאוד להיעזר בעוד ידיים ולא לעשות הכל לבד. נצלי את יכולת הארגון וההפקה שלך וחלקי משימות לכמה מהבנות עליהן את סומכת.

כדי שהכל יהיה מוכן ויתבצע בדיוק ובזמן הנכון, יש לחלק את המשימות בין כולן, אל תשכחי שמוטלת עלייך משימה חשובה מכל, לשמח את הכלה, וליצור מסיבה, שתהיה הצלחה מכל הבחינות.

התלבשות בחשיכה/איפור בחשיכה

מאמינות שיש לכן סטייל? נראה אתכן! תחרות התלבשות ו/או איפור בחשיכה ימדוד עד כמה אתן באמת מדויקות ומסוגלות להתלבש, להתאפר ולהתארגן בשלמות תוך זמן קצוב.

משחק שיכול לכלול את כל הבנות, במידה ואין יותר מידי משתתפות. באם יש 10 משתתפות ומעלה, העניין ימצה את עצמו אחרי חמש שש בנות - לכל הדעות בין המשחקים היותר משעשעים הקיימים.

למנצחת, יוענק פרס מצחיק כמו קונדום בטעמים (מוכנה ליציאה) ולמספידה אזיקים מפרווה (משטרת האופנה בעקבותייך)

לימבו משודרג - הכניסה עם חזיות אסורה

זוכרים את משחק הלימבו? משחקי צחוק למסיבת רווקות, כמו משחק לימבו חזיות, הוא אחד המשחקים פעילים והמהנים ביותר, מוסיקה ברזילאית או לטינית, קשירת חזיות אחת לשניה והפיכתה לסרט לימבו מאולתר, תהפוך את הפעילות למצחיקה במיוחד, אחרי שתזכו להצצה לחזיות של חברותיכן. הצעה לשדרוג: מורידים את החזיות בלי להסתכל ומנחשים איזו חזייה שייכת למי !

מסיבת חשפנות במסיבת הרווקות שלכן - האם אתן נועזות מספיק?

למה צריכים להסתפק בחשפן אחד, עם יש כמה וכמה חשפניות מועדות כבר במסיבה? אורות מעומעמים ומוסיקה חושנית, בסגנון מושחת או שבע וחצי שבועות ברקע יהוו תפאורה מושלמת לשיא של מסיבת הרווקות.

חשוב להשאיר את הפעילות לקראת סוף הערב, כאשר כולן השתחררו ושתו – דאגו שיהיה מספיק אלכוהול לכולן לאווירה משוחחרת ומהנה שהרי משחקי צחוק וכל פעילות צחוק למסיבת רווקות, לא יוכלו להתקיים ללא מוסיקה טובה ואלכוהול איכותי.

בסיום הפעילות הזאת, תוכרז החשפנית המנצחת של הערב, תוכלו להגדיר מהם הפרמטרים שיובילו לניצחון, כמו למשל: חביבת הקהל או החשפנית נועזת ביותר.

למנצחת, יוענק פרס מיוחד – תוכל לבחור פסלון מחנות פופ או פריט מחנות סקס שמייצג עבורכם את הניצחון הגדול של שיא הערב.

כמובן שזוכת התחרויות כולן בשכלול הכולל תהיה הכלה.הפרס שיוענק לה הוא פרס היתולי לבחירתכן, וכמובן, המתנות שהביאו לה כל החברות...

על הכלה לנחש על הקונה המקורית של כל אחת מהמתנות, פעילות תתבל את הערב עוד יותר.

חזרה לכל המאמרים

להזמנת סדנת יוגה צחוק / לקבלת הצעת מחיר

לירון- 050-2867199 | עוזי- 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.