צרו קשר היום:
לירון: 050-2867199
עוזי: 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

שמירה על הצחוק ושמחת חיים בגיל הזהב

עמדות החברה ביחסה אל ההזדקנות כאל מחלה, משתנות. כעת אנחנו רואים את הפוטנציאל הרב שטמון בתקופת חיים זו.

באופן טבעי, היתרונות הפיסיים והחברתיים של היוגה צחוק מתאימים להפליא להבשלתן של עמדות אלה. וזו גם אחת הסיבות בגינן דיירי דיור מוגן נהנים מפעילויות כמו יוגה צחוק שגורמות להם לצחוק משוחרר.

אם אתם שמים לב שאינכם מרבים לצחוק כמו בצעירותכם, וגם אין לכם הזדמנויות להשתתף במפגשי יוגה צחוק כפי שמזדמן לדיירי דיור מוגן - מה בכל זאת אתם יכולים לעשות כדי להחזיר לעצמכם את חוש ההומור?

איך בכל זאת אתם יכולים לייצר את אותן הזדמנויות נפלאות שבהן תוכלו סתם כך לפרוץ בצחוק מתגלגל (לפעמים אפילו כתוצאה מגירויים שטותיים לחלוטין, אבל בכל זאת זה צחוק)?

כיוון שהצחוק הוא תרופה מופלאה וטובה לבריאות, אנחנו צריכים לסמוך על היכולת שלנו למצוא הומור בחוויות השונות של החיים, גם באלה שעל פניהם לא נראים מצחיקים. צחוק שנובע לאו דווקא ממקור חיצוני לנו, אלא מתוך האנרגיות הרוחניות שלנו.

צחוק הוא לעיתים קרובות פעולה חשובה וכדאית שאנחנו צריכים לקחת על עצמנו בכל בוקר כשאנו מתעוררים. לצחוק יותר זו התנהגות שאנו צריכים לא לוותר עליה, במיוחד כשאנו מאפשרים לדברים ולאנשים אחרים למשוך אותנו כלפי מטה.

לצחוק יותר זוהי התרופה הטובה ביותר

לצחוק יותר כדי שכל מה שיכול לגרום לנו לדאגה או למצוקה – יוסר מעלינו.

צחוק הוא הדרך להרגיש טוב כלפי העולם הסובב אותנו. צחוק מאפשר יותר אופטימיות ומרחיק התנהגויות שליליות. הצחוק הוא פעולה שכרוכה בהרגשות טובות ובהשפעות חיוביות על האישיות ועל הגוף, הנפש והרוח שלנו.

דווקא בגיל הזהב, בימים שבהם חשים ייאוש וחוסר תקווה, חשוב שתגלו את ההנאות אותן אפשר לעודד באמצעות הצחוק. חפשו את הקומדיה האמיתית. חפשו אנשים שנהנים מסיפורים עם מוסר השכל קומי.

קראו ספרים שמעוררים צחוק. חפשו דברים שאחרים לא רואים. כשאתם יוצאים לטיול, עצרו כדי לראות את כל ההפתעות שמסתתרות בדרך.

חייכו לכל אדם שאתם פוגשים. קחו את הזמן כדי לומר בוקר טוב, כדי לעזור למישהו לסחוב חבילות וכדי להיות מתחשבים יותר.

זה יגרום גם לאחרים וגם לכם להרגיש טוב יותר. הזכירו לאנשים עד כמה נחמד לכם לראות אותם והצביעו בפניהם על דברים מצחיקים. הצחוק מתחיל בחיוך, אבל יכול להסתיים בתודה.

חזרה לכל המאמרים

להזמנת סדנת יוגה צחוק

התקשרו: לירון- 050-2867199 / עוזי- 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.