צרו קשר היום:
לירון: 050-2867199
עוזי: 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

טיפים שבועים לחיים מאושרים

1. התחילו כל יום בזמן מסוים לעצמכם, זמן בו אתם שותים את הקפה שלכם בנחת /עושים ספורט/ יושבים בשמש עם ספר/שומעים מוסיקה, אין זה משנה מהי אותה פעילות שבחרתם לעשות,חשוב שתיהיה זו פעילות שגורמת לכם להתחיל את הבוקר בטוב, עם מקום לעצמכם, ומעבר נעים משינה לערות.

2. עשו את הדברים בנחת, חשבו כמה זמן לוקח לכם להגיע ממקום למקום וקחו זמן אקסטרה לבלתי צפוי, עשו לכם הרגל להגיע רבע שעה קודם, לכל מקום בצורה זו תוכלו להפחית מהלחץ, להינות מהנסיעה, ולהגיע לכל מקום כשאתם במיטבכם.

3. קחו לכם צידה לדרך, אוכל הוא מרכיב חשוב בקיום שלנו, חשוב מאוד לא להגיע למצב בו אתם מתים מרעב, מצב בו שכחתם לאכול או מצב שלא היה מה לאכול. עשו לכם להרגל להכין כל ערב אוכל לפי טעמכם ארוז ומוכן ליום שלמחרת. אם אתם עצלים מידי בשביל לעשות זאת, מצאו לכם מקום שמגיש אוכל מזין וקרוב למקום העבודה שלכם שנעים לכם לשבת בו.

4. שתו הרבה מים, מים חשובים מאוד לכל המערכות בגוף שלנו ולתפקודן התיקני, שתיית מים מונעת קמטים בטרם עת, הרבה פעמים אנו אוכלים יותר ממה שאנו באמת צריכים כשבעצם גופינו צמא למים. עשו לכם הרגל לקחת עימכם בקבוק מים לכל מקום שאתם הולכים ולמלא אותו כל פעם שהוא מתרוקן.

5. נצלו את ההפסקות הקטנות במהלך היומיום לעשיית פעולות משמחות עבורכם, קראו פרק מספר, שמעו מוסיקה משמחת, עשו קצת מתיחות לגופכם, עשו סיבוב קצר באויר הצח. אם אתם חשים עייפים באמצע היום- פעילות גופנית קצרה יעילה הרבה יותר להתעוררות מאשר חטיף אנרגיה או קפה.

6. הרשו לעצמכם להתפנק כל יום ממשהו אחר, אמבטית קצף, פגישה עם חבר קרוב, קינוח קטן בסוף הארוחה, שנת צהריים או כל דבר אחר שעושה לכם טוב. קנו לעצמכם מתנות קטנות מידי פעם, אל תחכו לקבל זאת מאחרים, תנו זאת לעצמכם.

7. בקרו לפחות פעם בשבוע במקום שעושה לכם שקט בנשמה, ים, חורשה, מידבר- לטבע יכולת מופלאה להחזיר אותנו למרכז שלנו ולשקט שקיים בתוככנו. אם אין איש שרוצה לבוא איתכם עשו זאת לבד, אל תפחדו מזמן איכות עם עצמכם.

8. החזירו לעצמכם כוחות ואנרגיות על ידי קבלת טיפול כלשהו במגע, באנרגיות בשיחה יש כיום עולם שלם של טיפולים הוליסטים ואלטרנטיבים, שיחזירו לכם שקט לגוף ולנשמה, חשוב שתמצאו מישהו שאתם סומכים עליו, שהוא מומחה בתחומו ושנעים לכם במחיצתו.

9. אל תישמרו דברים בבטן- אם יש לכם משהו להגיד למישהו, חשוב שתגידו לו, קחו אחריות על מילותיכם: אם אתם כעוסים חכו לשעה שתהיו רגועים יותר ותוכלו לבוא אליו ממקום נקי יותר, דברו מהלב. אל תגזימו בדבריכם ואל תמעיטו בהם שלא לצורך. אם אין לכם אפשרות לדבר, כיתבו, הוציאו הכל. אתם לא חייבים לשלוח את המכתב אבל חשוב לא לישמור את הדברים בבטן.

10. אפשרו לעצמכם לצחוק ולהינות, הימצאו בחברת אנשים שצוחקים הרבה ושחברתם מעלה אתכם מעלה, צפו מידי פעם בסרטי קומדיה, השתתפו בסדנאות צחוק, וכשאתם צוחקים הרשו לעצמכם להיסחף לתוך הצחוק אל תעצרו את בעדכם.במקום להתעצבן ביחרו לצחוק עם יוגה צחוק, כשמשהו לא מסתדר עשו לעצכם הרגל להסתכל על הצד החיובי של הדברים. העדיפו את החצי כוס המלאה. וזיכרו אופטימיות היא תכונה נירכשת.

מחברת המאמר: לירון רוסבי, מטפלת הוליסטית ומנחת סדנאות צחוק בשיטת היוגה צחוק.

חזרה לכל המאמרים

להזמנת סדנת יוגה צחוק

התקשרו: לירון- 050-2867199 / עוזי- 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.