צרו קשר היום:
לירון: 050-2867199
עוזי: 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

חמישה טיפים לסדנת צחוק מוצלחת

1.המוזמנים
כשמתכננים סדנת צחוק ורוצים שהיא תהייה מוצלחת יש לחשוב טוב את מי מזמינים:
(במידת האפשר כמובן) יש להזמין אנשים שהם אנשים קלילים ושמחים מטבעם, כאלו שבאים עם ראש פתוח לסדנה וישמחו לקחת חלק פעיל בסדנה ולא להיות עציץ ביקורתי.

2. מיקום האירוע
יש לשים תשומת לב, למקום בו מקיימים את הסדנת צחוק, רצוי שיהיה בלוקיישן מוצלח כזה שלרוב האנשים יהיה קל להגיע איליו. מחשבה יפה תהייה, להכין מפת הגעה ולשלוח לאנשים במייל.

יש לתת מחשבה על גודלו של המקום, שלא יהיה גדול מידי ולא קטן מידי.

כשבוחרים מקום יש לדמיין את כל האנשים שהזמנתם יושבים במעגל בנוחות , קמים זזים רוקדים ונעים בחופשיות, כדי גם לפנות את המקום מרהיטים עד כמה שניתן כדי להוסיף נפח למרחב.

3. הכנת המוזמנים מראש
מומלץ להכין את המשתתפים לסוג הסדנה אליה הם מגיעים, יש קהל שלם המאמין בהפתעות אני אישית מאמינה בהכנה טובה, לתת לאנשים את היכולת להתכונן נפשית לסוג הסדנה אליה הם מגיעים, להיערך, להגיע לבושים בהתאם ולהתנתק מהפלאפונים לזמן מה.

4.הכנת אביזרים מראש
רצוי להכין מס' דברים שיתרמו לסדנה ובכלל לערב, דיסק עם מוזיקה טובה ללפני הסדנה ולאחריה יתקבל בברכה מהאורחים שלכן וגם יכניס אותם לאווירה המתאימה,  מוזיקה טובה תמיד עושה את ההבדל. שתייה קלה או אלכוהולית בקרבת הסדנה יכולה בהחלט לעזור. הוספת כריות או פופים ומחצלות יכול לגרום לאווירה נינוחה יותר, כמו כן תאורה נעימה, אך לא חשוכה מידי.

5.בחירת המנחים
ואולי חשוב מכל, מנחה לסדנה שלכם: בחרו מישהו שהתחברתם איליו כבר משיחת הטלפון, שגרם לכם להרגיש בנוח, כזה שהצליח להוציא מכם חיוכים עוד בטלפון...

בקשו המלצות , זו זכותכם המלאה, מנחה בעל ניסיון של שנים ישמח לתת לכם המלצות רבות. אל תתביישו לשאול את כל השאלות שאתם רוצים לפני, ולהתקשר שוב או לתת לעוד משתתפים לדבר עם אותו מנחה, בסופו של דבר הרבה תלוי במנחה באופיו, בכישוריו האישים ובכריזמה שלו להפעלת הקהל.

דבר אחרון, פשוט תיהנו ואל לתשכחו להביא מצלמות ...

כותבת המאמר: לירון רוסבי, מנחת סדנאות צחוק בשיטת היוגה צחוק.

 

להזמנת סדנת צחוק - יוגה צחוק

התקשרו: 050-2867199 - לירון
050-2604004 - עוזי

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.