צרו קשר היום:
לירון: 050-2867199
עוזי: 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

סדנת צחוק המשלימה לימודי NLP

סנדת צחוק, מיועדת לגרום לנו, לצאת מהמגבלות הפנימיות, להרשות לעצמנו להשתחרר, כמו ילדים, בלי לחשוב, ליהנות מרגע ומהאפקט החיובי שיש בצחוק על כל המערכות של הגוף, הבריאותיות והנפשיות כאחד. סדנת צחוק מתאימה להיות משלימה ללימודי ה- NLP משום שהיא מסייעת לתהליך השינוי ההכרתי והמחשבתי שעוברים במסגרת לימודי NLP ומגמישה את תהליכי השינוי.

הצחוק כאלמנט לשחרור מחשבתי

הרבה מן הדפוסים, המחשבתיים והתנהגותיים שאנו מאמצים במהלך החיים, לא תמיד מובילים אותנו למסלול הנכון, להתנהלות ולתקשורת בריאה ואפקטיבית. ישנם אנשים המגיעים לצורך לעשות שינוי בעקבות משבר כלשהו, וזה הצעד שמוביל אותם לקראת קבלת החלטות חדשות בתפקוד החיים ודרך החשיבה, אך לפי שיטת NLP לא המשבר צריך לגרום לך לעשות שינוי, אלא הבחירה הפנימית שניתן למצות את החיים בצורה הרבה יותר טובה.

בשיטת הנלמדת לרוב בקורס NLP נחשפים לדרך שבה פועל עלינו התת מודע, כאשר כדי להגיע לרבדים גבוהים יותר, יש צורך להשתחרר מכל המוסכמות והדברים המוכרים ובעזרת סדנת צחוק ניתן להביא את עצמנו למקום שבו אין יותר עכבות וקל יותר למצות את הפוטנציאל הגלום בנו, משום שהצחוק גורם לנו לצאת מהאזור הנוח ולהכיר בעצמנו צדדים חדשים של פתיחות ואופטימיות.

השילוב בין סדנת צחוק ללימוד NLP

לא משנה באיזה שלב אתם נמצאים בחיים, בכל רגע נתון, ניתן לעצור לעשות שינוי, בחיים, בתקשורת ובדפוסי החשיבה, כך שאין חשיבות לעובדה אם לומדים כרגע לימודי NLP או סיימתם את הלימודים, כדי שסדנת הצחוק תקרב אתכם לשינוי המיוחל בצורה הטובה ביותר. סדנת הצחוק מפגישה את מרבית האנשים עם היכולת להתגבר על מבוכה, על מקומות של חוסר בטחון עצמי ועל קיבעונות מסוימים שמונעים מאתנו להתקדם.

ניתן לומר, כי השילוב בין סדנת הצחוק ללימודי ה- NLP הינו מנצח, שכן אלו שתי שיטות המצריכות התמודדות מול מצבים בלתי מוכרים, ועם זאת תורמות להתפתחות האישיות, התקשורת עם האנשים, הסביבה, החברים ומביאות את מרבית האנשים להגשים את השאיפות שלהם, בדרכים ובכוחות שהיו בהם, אך לא נותבו לכיוון הנכון.

נראה אם כן, כי סדנת צחוק מאפשרת למצות וליישם את לימודי ה- NLP באופן שונה, מהנה, ויוצא דופן. הומור וצחוק יכולים לשנות את הדרך שבה אנחנו רואים את החיים, מפענחים סיטואציות ומצבים ומנהלים את עצמנו. בשילוב שתי השיטות ניתן לשפר את עצמנו, לבנות מסלול חיים שיקדם את החיים מכל כיוון ודרך אפשריים.

 

להזמנת סדנת יוגה צחוק

התקשרו: לירון- 050-2867199 / עוזי- 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.