צרו קשר היום:
לירון: 050-2867199
עוזי: 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

יוגה צחוק במסיבת רווקות

שיתוף אישי על סדנת צחוק במסיבת רווקות

אני והחברה הכי טובה של הכלה, מחוייבת לעשות לה את הדבר הכי מדהים שקיים, הכי מקורי, הכי כייפי, שהכי יקלע לטעמה, ולטעם החברות הנוספות שלה. על כתפי מוטלת כל האחריות שבעולם.

מהרגע שהיא הודיעה לי חצי שנה מראש החלטתי שאני מתחילה בהכנות עשיתי רשימת חברות עם רשימת מיילים, ערכתי רשימת משחקים (לא מביכים מידי ,ולא מאוסים מיד) כאלו שכוללים הרבה משחקי אלכוהול ערכתי רשימת אוכל, שכל אחת מביאה משהו, ואלכוהול, מכל המינים סוגים עם הרבה רד בול וודקה בטעמים, הכנתי פליליסט של כל השירים שאני יודעת שהיא אוהבתכדי שיתנגנו ברקע .

אמרתי לכל אחת להכין משהו אישי. תמונה/ ציור/ שיר/ הפתעה קטנה /סיפור מצחיק אני בעד דברים אישים ונגד בזבזנות יתר, בתור מארגנת נשבעתי להפסיק את הטרוף של הוצאות כספים מיותרות... גם ככה כל הבנות ישלמו בצ'קים לחתונה. ממש לא התכוונתי להכביד עליהן עוד.

במקום לשכור לופט מטורף או להשכיר ספא בחרנו לצאת אל השמש וערכנו את הסדנת צחוק למסיבת רווקות בבית של חברה שיש לה בריכה וחצר ביום שישי בצהרייםעד אחה"צ המאוחרים.

יצא לנו יום יפייפה במיוחד בשבילנו. וגולת הכותרת... הבאנו הפתעה - מצאנו מישהי מקסימה בשם לירון שהייתה איתנו קרוב לשעתיים והעבירה לנו סדנת צחוק. זה לא שלא היה כייף גם לפני, היה מאוד נעים אבל איך שהיא באה השתנתה האנרגיה מקצה לקצה מיום שנטי סביב הבריכה זה הפך למשהו אחר לגמרי עם הרבה מוזיקה בלאגן וצחוקים מתגלגלים.

היה אדיר וקורע מצחוק ופייר, עבד הרבה יותר טוב ממה שדימיינתי. אני פשוט בחורה קצת צינית, אני צריכה לראות בשביל להאמין. הופתעתי לטובה במיוחד הופתעתי מהעובדה שכולן השתתפו. צילמנו הכל בוידיאו כך שנשארה מזכרת מגניבה מהיום הזה. הייתי שמה ביו טיוב אבל הבנות יהרגו אותי ...

לסיכום, בנות ומארגנות יקרות, בלי לחץ!

הכל מסתדר על הצד הטוב ביותר, האצילו סמכויות, על תיהיו המארגנות היחידות קחו לכן עוד מישהי או שתיים שיעזרו, קחו רשימות טלפונים ומיילים מכולן, שתפו את כולן בתהליך תנו להן לקחת גם חלק.

חסכו בכל מה שלא באמת צריך: יש מלא ימי שמש גם אם אנחנו בחורף, אפשר לעשות בכייף מסיבת רווקותבפארק ,חורשה, או יער.. או אצל מישהי בבית .. חלקו בינכן את הכנת האוכל... קנו הרבה אלכוהול(זה אף פעם לא נזרק) תשקיעו במשחקים כייפים אבל לא טיפשיים מידי.

אני ממליצה בחום על הסדנת צחוק שעברנו. זה שחרר את כל המתחים מכולן גרם הרגשה טובה ונוחה בין כל הבנות, גם אלו שלא הכירו לפני. הרגישו שהן מכירות את כולן כבר שנים ...

והכי חשוב גרם לכלה להוציא אגרסיות לפני החתונה וזהו אני אפילו אצרף את הינק לאתר צחוק יזע ודמעות עבור סדנת יוגה צחוק למסיבת רווקות.

הבנתי שיש עוד מנחה בחור, אם אתן בעניין של מנחה צחוק במקום חשפן.

לכו על זה!  בהצלחה לכולן

חזרה לכל המאמרים

להזמנת סדנת יוגה צחוק

התקשרו: לירון- 050-2867199 / עוזי- 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.