לירון: 050-2867199
עוזי: 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

לעשות יוגה צחוק בטבע לשקט הנפשי

המסורת העתיקה שהגיעה מהודו ומשלבת את הנפש עם דרך החיים הפילוסופית, משחררת את הגוף ומחברת את האנרגיה עם הנפש הפנימית של האדם, יוגה אפשר לעשות גם בשביל הכושר, בשביל הבריאות והאיזון, שחרור הגוף והאמת שנמצאת באדם... וגם בשביל הכיף למחליטים להתנסות בסדנה שמשלבת את המודרניות של סגנון "האתה יוגה" הפופולארית עם האני עצמי של כל אחד.

בשביל השקט הנפשי

כיום מרבית מהאנשים שוכחים את עצמם בגלל עומס בעבודה ומחשבות עתידיות על איך יהיה ומה יהיה... הדרך הטובה ביותר כדי לקחת רגע בחיים ולנוח...זה לעשות יוגה ולהתחבר לנפש הבריאה של האדם, המתחילים ביוגה יכולים לצפות בשידורים בטלוויזיה על תוכניות יוגה מהעולם ולהבין אם זה באמת מתאים גם להם, אבל בבית זה עדיין לא מושלם. לקחת הפסקה קצרה מחיי היום יום, ליהנות מאווירה פסטורלית וטבע תוסס זה לעשות יוגה יוגה צחוק בטבע.

לעשות יוגה צחוק בטבע

להיכנס לעולם שלם של תובנות ושחרור הגוף ביוגה בטבע זו סדנה באווירה קצת אחרת שיכולה להיות הדרך הטובה ביותר, להשתחרר מהלחצים היום יומיים ולחוות את המסע הרוחני לתוך הנפש הפנימית בחיק הטבע. השילוב של מדיטציות ויוגה צחוק בטבע לשינוי התודעה הפנימית זהו החלק המעשי של מדעי הרוח והחברה שהולך ותופס מודעות בריאה יותר בשנים האחרונות. השילוב של יוגה צחוק עם הטבע זה שילוב מנצח לכל מי שרוצה לחוות את אחת מסגנונות היוגה שקיימות החל מויניאסה ועד האשטנגה שמפגישה את הרוח עם הגוף.

יוגה בטבע אפשר לעשות בכל מקום

שלא תחת קורת גג וארבע קירות, בין העצים וחורשות הטבע, בהרים כמה שיותר גבוה ושקט, בשקיעה על חוף הים, או בבוקר מפנק אחרי שהתעוררתם בצימר מבודד עם בן או בת זוגתכם. בדקו את מזג האוויר בחוץ ובואו לעשות יוגה בטבע בשביל נפש בריאה הרבה יותר.

מחברת המאמר: לירון רוסבי, מטפלת הוליסטית ומנחת סדנאות צחוק בשיטת יוגה צחוק

חזרה לכל המאמרים

להזמנת סדנת יוגה צחוק / לקבלת הצעת מחיר

לירון- 050-2867199 | עוזי- 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.