לירון: 050-2867199
עוזי: 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

יוגה צחוק ככלי טיפולי לילדים ונוער

סדנאות יוגה צחוק לילדים ונוער

סדנאות יוגה צחוק לילדים ונוער הן בשורה חדשה בתחום הטיפולי המשלבות כלים שונים והרבה צחוק, כדי לשחרר מתחים ולפגוש את הטוב שבנו.

מהו הצחוק וכיצד הוא תורם לגופנו

אז מה זה בעצם צחוק? צחוק הוא הבעת שחרור והפתעה, פריצת גבולות של הכללים הידועים של כאן ועכשיו וקפיצה זמנית למימד שמעבר ליום יום העמוס רווי הלחצים, המטלות והמחויבויות.

כאשר צוחקים, ה-'בלתי אפשרי' שלנו כבר לא נראה כל כך רחוק, והרבה מהחסימות והמעצורים שעומדים בינינו לבין הרצון הפנימי שלנו מוסרות.

מגיעה לידנו הזדמנות פז לפגוש את עצמיותנו השמחה והטובה, לפגוש את החלק השליו שבנו. לכן, הצחוק הוא כלי טיפולי נפלא לילדים ונוער.

ריפוי באמצעות יוגה צחוק

יוגה צחוק להורים וילדים הוא כלי טיפולי ממדרגה ראשונה. לילדים רבים אין את היכולת הרגשית להביע את רגשותיהם העמוקים, או שאין להם כלל את הבמה לכך. סדנאות יוגה צחוק להורים וילדים הן הזדמנות טובה לחבר ולהעמיק קשרים בין הורים לילדים ולגלות את הילד שלך והילד שבך גם יחד.

לילדים, תהיה סדנת יוגה צחוק הזדמנות להביע את עצמם באמצעות משחק, אימפרוביזציה, ריקוד ועוד – והכול בקלילות וברוח טובה.

הקשר בין יוגה צחוק לגיל ההתבגרות

בדומה לכך גם בני נוער מצויים בתקופה מטלטלת ומבלבלת בה הם מנסים לגבש את ה-אני שלהם מתוך כל האתגרים שתקופת ההתבגרות מציבה לפניהם. מתחים עם ההורים, לחץ חברתי, לימודים, ותדמית אישית לא ברורה – כל אלו מצטברים על גביי נפשם הצעירה ומכבידים עליה.

סדנאות צחוק לנוער הן שבירת שיגרה ומוסכמות, דרך להביע את כל המתחולל בנפשם, לפעמים בגדר הצלה של ממש. יוגה צחוק לבני נוער הוא חלון לגלות את המתיקות שמסתתרת בתוכם מתחת לכל הקוצים.

בואו להנות מחוויה חיובית ומשחררת

סדנאות יוגה צחוק לילדים ונוער היא חוויה מיוחדת שכוללת בתוכה שילוב של כלים טיפוליים מכל מקצועות התרפיה באומנויות.

באמצעות תיאטרון, משחק, אימפרוביזציה, ריקוד, שירה, פנטומימה ומה לא – נוצר חיבור מיוחד בין כל אחד מהמשתתפים לבין האחרים, ובין כל אחד לעצמו.

סדנאות צחוק לנוער ולילדים והורים הן חוויה מגבשת שנותנת לכל אחד מקום להביע את עצמו, ובעיקר לחייך ולצחוק. לשחרר שליטה ואחיזות, ולשמוח.

חזרה לעמוד יוגה צחוק לנוער

להזמנת סדנת יוגה צחוק / לקבלת הצעת מחיר

לירון- 050-2867199 | עוזי- 050-2604004

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.